hamila
11 اسفند 1401 - 19:52

مشق عشق و عرفان 4200 دانشجوی کرمانی در کربلای ایران

اعزام کاروان‌های راهیان نور دانشجویی استان کرمان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس از عصر امروز آغاز شد و قرار است 4 هزار و 200 دانشجو در این مناطق مشق عشق و عرفان کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، عصر امروز دهم اسفندماه‌ و طی آیینی اعزام نخستین کاروان‌های راهیان نور دانشجویی استان کرمان ب مناطق عملیاتی دوران دفاع‌مقدس از گلزار شهدای کرمان و جوار مزار شهید سردار حاج قاسم سلیمانی آغاز شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه اعزام کاروان‌های دانشجوی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مرحله نخست اعزام کاروان‌های راهیان نور از استان کرمان به مناطق عملیاتی بیش از 4 هزار نفر در قالب اردوی راهیان نور دانش‌آموزی اعزام شدند.

احمد مرادی‌زاده با اشاره به اینکه مرحله دوم اعزام راهیان نور استان کرمان از عصر امروز آغاز شد، ادامه داد: اردوی راهیان نور دانشجویی از امروز تا 24 اسفند ماه در قالب 100 کاروان و با حضور 4 هزار و 200 دانشجو اجرا می‌شود.

وی یادآور شد: از 24 اسفندماه تا دوم فروردین‌ماه سال آینده نیز اعزام آحاد مردم و بسیج محلات و اعزام‌های خانوادگی از استان کرمان به اردوی راهیان نور را در دستور کار داریم که برآورد ما این است بیش از 3 هزار نفر نیز در مرحله سوم به مناطق جنگی دوران دفاع‌مقدس اعزام شوند.

پایان پیام/80019/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1068604