hamila
11 دی 1401 - 20:56

استقبال پر شور مردم دهاقان از کاروان شهدای گمنام+تصاویر و فیلم

کاروان ۱۱ تن از اهالی بهشت بعد از ظهر امروز پس از استقبال مردم روستای محمودآباد و دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، وارد شهر دهاقان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، بیش از ۳٠ سال است که از آخرین روزهای سال‌های ایثار و حماسه می‌گذرد و همچنان بوی معطر جبهه‌ها به مشام مردم این مرز و بوم می‌رسد.

و چه حکمتی است در رفتن آن روزهای سربازان خمینی و آمدن این روزهای کبوتران آسمان گمنامی که بر روی دستان غیرتمند مردم هر کوی و برزن در هر شهر و روستا تا خانه ابدی استقبال می‌شوند.

 

امروز شهرستان دهاقان، قدم‌گاه‌ اهالی بهشت بود؛ اقشار مختلف مردم این شهرستان از پیر و جوان و زن و مرد چشم خود را به لاله‌های بی‌نشانی روشن کردند که روزی غریبانه شهید شدند و اکنون عزتمندانه به آغوش خواهران و برادران خود برگشتند.

 

کاروان ۱۱ تن از  اهالی بهشت بعد از ظهر امروز پس از استقبال مردم روستای محمودآباد و دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، وارد شهر دهاقان شد.

 

فرزندان حضرت روح الله، عاشقانه با استقبال مردم فهیم و بااصالت دهاقان در میدان دفاع مقدس این شهر تشییع شدند و دهاقانی‌ها بار دیگر ثابت کردند که فرهنگ ایثار و شهادت همچنان در بین کوچک و بزرگ و خرد و کلان این مردم زنده است و خواهد ماند.

 

 

کاروان شهدای گمنام پس این مراسم وارد شهر گلشن شد تا این منطقه را نیز معطر کند؛ همچنین عصر امروز دو تن از شهدای گمنام، مهمان روستاهای شهرستان دهاقان شدند.

انتهای پیام/۶۳۱۲۲/آ

منبع: فارس
شناسه خبر: 948570